ShirtCreate.pl

Moda, Uroda, Lifestyle, Zakupy

Moda

Pomysł na oryginalny prezent – koszulki z nadrukiem

Kupno odpowiedniego prezentu często stanowi duży problem. Choć znamy upodobania solenizanta, jednak albo przeznaczona dla niego niespodzianka jest droższa niż planowaliśmy, albo też nasze możliwości finansowe nie pozwalają na kupno czegoś atrakcyjnego. Rozwiązaniem mogą być koszulki z nadrukiem – prezent, który możemy indywidualnie dopasować do gustu jubilata. Oczywiście nie ma problemu z wybraniem odpowiedniego, gotowego szablonu – na rynku jest mnóstwo wzorów, z których wiele z pewnością warto wykorzystać. Jakie są rodzaje koszulek z nadrukiem?

  1. Koszulki firmowe
  2. Koszulki dla fanów muzyki
  3. Koszulki z własną grafiką
  4. Koszulki sportowe

Koszulki firmowe

Koszulki z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli małych firm,takich jak hotel czy restauracja. Pozwoli to na odróżnienie pracowników od klientów, dzięki czemu ci ostatni bez problemu będą wiedzieć, do kogo zwrócić się po pomoc w przypadku kłopotów. Strój taki pozwala również na zbudowaniu swoistej więzi między pracownikami, poczucia bycia częścią grupy, co ma duży wpływ na efektywność ich pracy. Należy jedynie zadbać o to, by miały one atrakcyjny, przyciągający wzrok design oraz by wykonane były z materiałów wysokiej jakości. Zamieszczone na nich logo firmy z pewnością utrwali się w pamięci klientów, dzięki czemu będą bardziej skłonni do powrotu do hotelu czy restauracji, w której pracownicy noszą taki strój. Firmowe koszulki z nadrukiem mogą również stanowić nagrody w różnych konkursach, organizowanych przez te placówki.

Koszulki dla fanów muzyki

Koszulki męskie z nadrukiem, prezentującym okładkę albumu ulubionego zespołu rozpowszechniły się jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Do dziś stanowią one jednak obiekt pożądania wśród fanów muzyki, zwłaszcza rockowej. Dlatego znajomość gustów muzycznych solenizanta znacząco pomoże w wyborze odpowiedniego motywu, jaki powinien znaleźć się na koszulce. Szczególnie spodobać się może odnalezienie jakiegoś rzadko spotykanego motywu lub niszowej okładki, która stanowić będzie oryginalny wzór nawet dla zagorzałych fanów danego gatunku. A jeżeli ktoś sam jest twórcą muzycznym, takie koszulki mogą być doskonałym gadżetem promocyjnym i zareklamować nie tylko album, ale również trasę koncertową, którą można zamieścić na nadruku.

Koszulki z własną grafiką

Najlepszym pomysłem na prezent jest wykonanie spersonalizowanej koszulki, która będzie jedyna w swoim rodzaju i dopasowana do upodobań jubilata. Współczesne metody pozwalają na przykład na naniesienie na powierzchnie t-shirta zdjęcia, dzięki czemu solenizant może poszczycić się koszulką z podobizną własną lub ukochanej osoby. Osoby z dużym poczuciem humoru z pewnością docenią śmieszne koszulki z nadrukiem, zwłaszcza gdy znajdzie się an nich rysunek popularnego autora zabawnych grafik. A jeśli nie mamy pomysłu na wzór, koszulki z nadrukiem na Koszulkowo pomogą w wyborze czegoś oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju.

Koszulki sportowe

Koszulki sportowe to pomysł na prezent dla każdego fana piłki nożnej. Wzór ulubionego klubu, wraz z nadrukowanym numerem i nazwiskiem uwielbianego gracza wywoła uśmiech na niejednej twarzy. Osoby czynnie uprawiające sport mogą z kolei zaopatrzyć się w jednakowe koszulki z nazwą klubu lub organizacji, którą reprezentują. Oprócz wzoru ogólnego można zadbać wówczas o spersonalizowanie strojów, by każdy kibic wiedział, z jakim zawodnikiem ma do czynienia. Koszulki takie z pewnością znajdą nabywców wśród kibiców i fanów sportowców, stanowiąc cenną pamiątkę i zarazem promując lokalne drużyny wśród miejscowej społeczności.