ShirtCreate.pl

Moda, Uroda, Lifestyle, Zakupy

Moda Zakupy

Jak wyglądać dobrze zimą?

Niestety nie da się ukryć, że lato już dawno za nami, a na horyzoncie coraz bliżej zimy! Czas pochować letnie sukienki i sandałki na rzecz ciepłych kurtek i kozaków. Choć wydaje się, że w mrozie i chłodzie ciężko wyglądać modnie, to wcale nie jest to niemożliwe! Stylowa zima może się udać nawet przy okropnej pogodzie. Sprawdźmy więc, co najlepiej się sprawdzi na różne warunki atmosferyczne, jakie mogą nas spotkać podczas tej pory roku! Więc jak wyglądać dobrze zimą?

Zimowa zawierucha w modnej i ciepłej stylizacji

W Polsce nie są zaskoczeniem naprawdę mroźne i wietrzne dni. Ciężko wtedy myśleć o dobrym wyglądzie, jeśli marzymy tylko o ubraniu się w jak największą ilość ciepłych rzeczy. Jednak można wyglądać dobrze, a jednocześnie być ubranym w odpowiedni sposób.
Najlepiej zainwestować w dobrą, grubą kurtkę. Warto zwrócić uwagę, czy ma wysoki kołnierz i kaptur. Przy śnieżnej zawieruszy te dwa elementy świetnie się sprawdzą. Nie wybierajmy krótkich kurtek, gdyż nie ochronią nas dobrze przed zimnem. Najlepiej, aby sięgały za pośladki.
Do tego konieczna jest czapka i szalik. Bardzo modne są szerokie i długie, które wyglądają prawie jak koc. Dobrze ogrzewają i chronią przed wiatrem. Jeśli chodzi o czapki to wciąż nieśmiertelną klasyką pozostają pompony – w tym sezonie wciąż królują!

Wczesna zima i wybieg mody na ulicach

Oczywiście nie cała zima jest taka zła, jak ją malują. Mamy też piękne, słoneczne dni, kiedy to przechadzamy się po skrzypiącym śniegu przy delikatnym przymrozku. Można powiedzieć, że tak właśnie wygląda wymarzona zima! W takie dni też łatwiej o chęci do przygotowania naprawdę stylowego ubioru. Możemy więcej pokazać i nie będziemy cierpieć z powodu wszechogarniającego zimna.
Na takie dni możemy wybrać mniej „obudowaną” stylizację. Świetnie sprawdzą się ciepłe płaszcze, stylowe i eleganckie. Możemy też postawić na kozaki na obcasie, czego nie polecamy w mocnych zaspach i na oblodzonych ulicach. Jednak w lżejszą pogodę będą wprost idealne. Wciąż jednak pamiętajmy o bezpieczeństwie i kupujmy obuwie z podeszwą traperową. Są one najmniej śliskie i najbardziej stabilne. Czapka i szalik wciąż może się przydać. Oraz rękawiczki! Nie zapominajmy o delikatnych dłoniach, które mocno cierpią już przy słabych przymrozkach. Dbajmy o nie, by nie popękały i nie wysuszyły się.

Jak wyglądać dobrze zimą?

Zima może się wydawać porą roku, kiedy najmniej widać w naszych stylizacjach. Wcale tak nie jest! Kreacje zimowe mają wiele elementów, które można komponować w wielu różnych zestawieniach. Już same czapki, rękawiczki i szaliki pokazują, jak wyglądać dobrze zimą! Nie bójmy się koloru, który o tej porze roku świetnie wybije się na tle szarości i bieli. Bawmy się modą i wybierajmy najlepsze stylizacje. Kurtki, czapki, rękawiczki, szaliki i buty to elementy, które najbardziej widać i to z nimi najlepiej pracować. Już dziś przeglądnij nowe kolekcje i znajdź swoją stylówkę na zimę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.