Najlepsze koszulki z Twoim nadrukiem

Witamy na stronie Shirtcreate.pl Najlepsze koszulki z Twoim nadrukiem

Informacje

Warunki użytkowania

Do nadruków wykorzystujemy tylko materiały sprawdzonych dostawców. Na każdym z produktów tekstylnych (koszulka, bluza itd.) znajduje się metka określająca warunki jakie należy zachować aby dany produkt służył nam jak najdłużej.


Oprócz tego każda z technik nadruku wymagania odrębnych warunków użytkowania, które pozwolą na jak najdłuższą trwałość i wyrazistość wzorów. Dlatego do każdego produktu dołączamy instrukcję z warunkami jego użytkowania, w szczególności prania.

Do prania tekstyliów z nadrukami cyfrowymi należy używać jedynie łagodnych środków piorących i prać zawsze po odwróceniu na “lewą stronę”. Ogólnie przyjmujemy, że maksymalna temperatura prania to 40 stopni Celsjusza.

W użytkowaniu odzieży z nadrukami ważne jest także odpowiednie jej prasowanie. pamiętaj, aby zawsze prasować koszulki bawełniane "na lewej stronie", przestrzegając zalecanej temperatury prasowania. Znajdziesz je na metce produktu (koszulki, bluzy itd.) i w naszej informacji o właściwych sposobach dbania o produkty, dołączonej do Twojego zakupu.