Najlepsze koszulki z Twoim nadrukiem

Witamy na stronie Shirtcreate.pl Najlepsze koszulki z Twoim nadrukiem

Informacje

Otwórz swój sklep!

Dla kogo?

Chęć wspierania kreatywnych osób była jedną z głównych przyczyn powstania serwisu ShirtCreate.pl. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym będą mogli oni prezentować swoje pomysły - czy są to zaawansowane, artystyczne kompozycje graficzne, czy też prostsze, ale swą treścią powalające na kolana wzory. Nie wymagamy ukończenia Akademii Sztuk Pięknych czy innej szkoły - dla nas, tak jak i dla osób odwiedzających ShirtCreate.pl najważniejszy jest pomysł, idea i oryginalność.

Jak to działa?

Twórców, którzy otworzą swój sklep w naszym serwisie nazywamy Partnerami. Nie jest to tylko pusty termin - w naszym credo wpisana jest wierność właśnie partnerskim zasadom współpracy. Jeśli opublikowany przez Was wzór znajdzie uznanie w oczach osób odwiedzających ShirtCreate.pl, otrzymasz prowizję od każdego produktu z Twoim pomysłem, który zostanie sprzedany.

Szanujemy Waszą niezależność i nie chcemy krępować Twojej kreatywności, dlatego sami ustalacie wysokość prowizji, jaką zechcecie otrzymać za produkty z Waszymi pomysłami. Prosimy jednak o wyrozumiałość - aby nie ograniczać dostępności produktów na serwisie ShirtCreate.pl aktualnie proponujemy Wam maksymalną wysokość tej prowizji wynoszącą 30 zł.

Etyka

Chcemy także działać w sposób etyczny i uczciwy. Dotyczy to zarówno współpracy z Wami, jak i przestrzegania obowiązującego w naszym kraju prawa. Szczególnie ważna jest dla nas ochrona praw autorskich twórców. Jeśli prace, które opublikowaliście na ShirtCreate.pl zostaną gdziekolwiek wykorzystane bez Waszej zgody - możecie liczyć na naszą pomoc. Jednocześnie też prosimy Was o niepublikowanie prac należących do innych twórców.

 

Jeśli więc:

masz pomysł na ciekawy wzór graficzny,

pasjonujesz się projektowaniem grafik,

chcesz łączyć pasję z zarabianiem pieniędzy.

 

Zarejestruj się jako Partner

Oferujemy Ci:

spersonalizowaną, dostępną dla każdego specjalną stronę na serwisie ShirtCreate.pl, na której prezentować możesz swoją twórczość (nazywamy ją Sklepem),

dostęp do narzędzi promujących Twój sklep na portalach społecznościowych (np. facebook),

możliwość uzyskania dodatkowego dochodu ze sprzedaży produktów (koszulek, kubków itd.) z Twoimi wzorami.