Najlepsze koszulki z Twoim nadrukiem

Witamy na stronie Shirtcreate.pl Najlepsze koszulki z Twoim nadrukiem

Informacje

Reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowany dla Ciebie produkt odpowiadał w 100% Twojemu projektowi. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, że parametry techniczne naszej pracowni lub właściwości danego projektu nie będą pozwalały na w wykonanie w pełni satysfakcjonującego produktu skontaktujemy się z Tobą mailowo (na adres podany przy składaniu zamówienia), poinformujemy o zaistniałej sytuacji i postaramy się przedstawić Ci alternatywne rozwiązania dla Twojego projektu.

 

Warunki ogólne

 

 

§ 24

  1. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Klientowi towary wolne od wad fizycznych i prawnych.
  2. Wady fizycznej rzeczy nie stanowi nadruk niewyraźny, nieczytelny będący wynikiem zastosowania przez Sprzedawcę zdjęcia lub grafiki przesłanego przez Klienta o zbyt niskiej rozdzielczości, w szczególności wady fizycznej rzeczy nie stanowi nadruk niewyraźny, nieczytelny będący wynikiem zastosowania przez Sprzedawcę zdjęcia lub grafiki przesłanego przez Klienta o zbyt niskiej rozdzielczości, pomimo poinformowania Klienta przez Sprzedawcę o niewłaściwej jakości zdjęcia lub grafiki na adres e-mail Klienta podany przy składaniu zamówienia.
  3. Wady fizycznej rzeczy nie stanowi nadruk niepełny, niezawierający wszystkich elementów wzoru lub zdjęcia lub grafiki będący wynikiem zamieszczenia go przez Klienta w projekcie w taki sposób, że wzór lub zdjęcie lub grafika wykracza poza pole przeznaczone do jego zamieszczenia.
  4. Reklamacje można składać pisemnie na adres e-mail: sklep@shirtcreate.pl Dla usprawnienia procesu reklamacji zaleca się skorzystanie z formularza reklamacyjnego dostępnego tutaj.
  5. W reklamacji należy podać dane Klienta, numer zamówienia (lub inne dane pozwalające   je zidentyfikować) oraz opis wad fizycznych i/lub prawnych towaru będących podstawą reklamacji.
  6. Reklamacje są rozpatrywane niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania przez Sprzedawcę.